?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

15 травня в Києві(в Маріїнському парку під аркою Дружби народів), Харкові, Полтаві, Дніпропетровськ, Ужгороді, Одесі  на центральних вулицях міст відбудеться благодійна акція, присвячена міжнародному дню сім’ї «Щаслива родина — щаслива Україна». Організаторами заходу є Український інститут системної та сімейної психотерапії, журнали «Твій психолог» та «Системний погляд» за підтримки фармакологічної компанії «Дельта Медікал».

«День сім’ї» це привернення уваги до потреб української сім’ї та пошук шляхів їх реалізації, підвищення рівня психологічної культури як крок до попередження насильства в сім’ї, покращення взаємин у родині, побудови партнерських стосунків, виховання дітей, усвідомленого батьківства, висвітлення проблем прийомного батьківства. А також інформування населення з питань дітонародження, репродуктивної функції сім’ї. Все разом є поштовхом до підвищення якості життя як окремого члена родини, так і всього суспільства в цілому.

У рамках акції сімейні, дитячі психологи та психотерапевти, лікарі та інші спеціалісти будуть надавати безкоштовні консультації з питань вибору партнера, готовності до створення сім’ї, психології родинних стосунків, планування сім’ї, подолання сімейних криз, дитячо-батьківських стосунків, усиновлення. Основні питання, які можуть постати перед пересічними громадянами з означених проблем будуть висвітлені у стендових доповідях. Відвідувачі отримають пам’ятки, якими зможуть користуватися і після закінчення заходу.

Акція буде цікава та корисна всім членам родини. Компанія «Дельта-Медікал» першим ста відвідувачкам надає безкоштовні сертифікати проходження ультразвукового дослідження молочних залоз та органів малого тазу. Маленькі відвідувачі зможуть прийняти участь у конкурсах дитячого малюнка на асфальті та отримати заохочувальні призи. Передбачається також психологічне експрес-тестування та майстер-класи.

Запрошуемо вас відвідати захід.
Якщо є бажання взяти участь не тільки як відвідувач, але і як фахівець — телефонуйте.
Подробиці на сайті: www.psyport.com.ua

Comments

anjuli_pichette
Jul. 10th, 2010 07:04 am (UTC)
pani-ok, весело